wtorek, 14 lipca, 2020
Flesch Mazowsza

Słynne kurczaki w panierce wkrótce w Grodzisku – powstaje KFC

Słynne kurczaki w panierce będziemy mogli zjeść również w Grodzisku Mazowieckim. Restauracja KFC już powstaje przy ul. Cegielnianej. Otwarcie przewidziane jest w październiku, a bar poszukuje pierwszych pracowników mogących zasilić załogę obiektu.

Kentucky Fried Chicken (KFC) to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi, którą Polacy kochają od lat. Specjalnością KFC są dania fast food przede wszystkim z kurczaka, których smak stał się ikoną na całym świecie. Ta istniejąca prawie 90 lat sieć restauracji, początkowo obecna tylko w stolicy, od niedawna rozprzestrzeniła się także na miasta naszego regionu. Obecnie z jej usług można było skorzystać m.in. w Pruszkowie oraz Radziejowicach. W całej Polsce funkcjonuje już ponad 300 placówek KFC.

Nowy obiekt powstaje w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Cegielnianej, tuż przy drodze wojewódzkiej nr 719. Co ważne, lokalizacja restauracji to teren nieopodal istniejącego już McDonald’s. Dzięki temu konsumenci będą mieli większy wybór, a fani amerykańskich kurczaków nie poczują się zawiedzeni. Plany wykonawców sugerują, że KFC zostanie prawdopodobnie otwarte w październiku.

Wielu mieszkańców Grodziska i okolic długo oczekiwało na budowę obiektu, o czym świadczy strona utworzona na Facebooku: „Chcemy KFC w Grodzisku”. Apele zostały wysłuchane, a samo KFC już publikuje oferty, w których poszukuje się pracowników. Fani kurczaków w panierce powinni być zadowoleni.

Aneta Czarnecka
Fot.: wikipedia.org

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.