sobota, 15 czerwca, 2024
Flesch Mazowsza

Ślad zaginionego 16-latka urwany w Warszawie

Cała Polska szuka zaginionego 16-latka spod Ożarowa Mazowieckiego. Rodzina prosi o wsparcie i udostępnianie informacji oraz wizerunku chłopca.

− Krzysztof, synku, nie martw się o nic, po prostu wróć do nas. Bardzo Cię kochamy i bardzo martwimy – napisała w mediach społecznościowych matka chłopca.

Poszukiwany nastolatek to Krzysztof Dymiński. Ma 16 lat. Jak ustalono, chłopak wyszedł z domu w miejscowości Pogroszew Kolonia w gminie Ożarów Mazowiecki najprawdopodobniej w sobotę 29 maja nad ranem. Jego telefon jest wyłączony. Od tamtego czasu nie kontaktował się z rodziną. Rodzina prosi o pomoc.

Krzysztof ma 175 centymetrów wzrostu, ciemne blond, bujne włosy, niebieskie oczy, jest szczupły. W dniu zaginięcia założył ciemne spodnie, czarne buty marki Diesel typu sneakersy. Nie ma znaków szczególnych, oprócz aparatu stałego na zębach (górny i dolny łuk). Wszystkie osoby, które widziały Krzysztofa proszone są o kontakt z policją lub z matką nastolatka: 604 944 800.

Informacje o chłopcu udostępniają wszystkie fundacje zajmujące się poszukiwaniem zaginionych, w tym przez fundację ITAKA. „Ktokolwiek widział zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję” – napisano na oficjalnej stronie fundacji na Facebooku.

Na podstawie przeanalizowanego monitoringu udało się ustalić, że Krzysztof dojechał do Warszawy autobusem. „Krzysztof jest introwertykiem, zamknięty w sobie, nie sprawiał nigdy problemów wychowawczych i jest bardzo związany emocjonalnie że swoją rodziną, która jest zrozpaczona i prosi o pomoc w poszukiwaniach” – czytamy na facebookowej stronie „Gdziekolwiek Jesteś”.

M. Ksit, Fot.: TVN Warszawa

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.