środa, Grudzień 11, 2019
Flesch Mazowsza

Szczęśliwe kobiety biznesu

Za nami ważne wydarzenie organizowane dla piastowskich MAM. 9 listopada
w klubie SM „NOVUS” wraz z Panem Mirosławem Czubak miałyśmy przyjemność współtworzyć wydarzenie „Zdrowa i Piękna Mama”.
Celem spotkania było uświadomienie kobietom, mamom tego jak ważna w życiu każdej kobiety jest umiejętność zadbania o siebie i swoje potrzeby.
Były z nami tego dnia niesamowite kobiety, które są idealnym przykładem szczęśliwych kobiet biznesu, kobiet które wybrały drogę własnego biznesu jako najlepszą drogę do rozwoju.

Świadoma profilaktyka

Jedną z prelegentek była Monika Słowińska, która przedstawiła zebranym swój autorski program „Piersi w SPA” oraz zaprezentowała naturalne świece sojowe, wyrabiane przez siebie.
Program Moniki obejmuje szerzenie świadomości o profilaktyce samobadania biustu, tego dnia Monika pokazała nam jak należy dbać o swoje piersi,
a także opowiedziała nam o naturalnym zapobieganiu chorobom. Kolejna prelegentką była Katarzyna Ogórek, która opowiedziała o zdrowym odżywianiu i gotowaniu a także przygotowała dla uczestników zdrowy napój.
Wykład wygłosiła też Anna Bosak, przedstawiciel formy Souvre Internationale. Ania przybliżyła uczestnikom profil firmy Souvre, opowiedziała o produktach jakie firma przygotowała
z myślą o kobietach i ich rodzinie.

Piękno i relaks

Uczestniczki poddane zostały zabiegom kosmetycznym, nawilżającym i odmładzającym, które specjalnie na tę okazję zafundowała firma Souvre Internationale.
Stronę fotograficzną przedsięwzięcia wzięło na swoje ramiona Studio MaKu Justyna Parchan. Niesamowici, ciepli, pełni empatii fotografowie, którzy skradli serca maluszków i ich mam. Gorąco polecamy ich usługi!
Specjalnie dla przybyłych mam opiekę nad potomstwem przejęli animatorzy  z firmy HAPS z Piastowa. Firma zajmuje się animacjami dziecięcymi i ufundowała główną nagrodę czyli animację wybranych urodzin, którą wygrała Pani Katarzyna Ufnal. Serdecznie gratulujemy!

Potęga niezależności

Podsumowując wydarzenie swoją historię biznesową opowiedziała Marlena Szcześniak. Marlena przybliżyła tematy związane z podejmowaniem dodatkowej pracy jako alternatywnego źródła dochodu.
Opowiedziała o możliwościach jakie daje dzisiejszy świat, o perspektywach jakie są na wyciągnięcie ręki dla osób, które chcą stać się osobami niezależnym i przedsiębiorczymi.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia dla kobiet, uświadamiają nam one jak ważne jest spotkanie na swojej drodze właściwych osób.

Mirosław Czubak
Fot. Justyna Parchan

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.