środa, 27 stycznia, 2021
Flesch Mazowsza

SIATKARKI Z NADARZYNA NA XIX MIĘDZYNARODOWYM MARATONIE W ŁEBIE

Zawodniczki GLKS Nadarzyn wzięły udział w XIX edycji turnieju, który odbył się w Łebie. Podopieczne Damiana Krzemińskiego i Anety Olsztyńskiej zmagania rozpoczęły w grupie C pokonując 2:0 zespoły z Grudziądza, Kędzierzyna- Koźla II oraz Gdańska (Olimpijczyk).

Mecz z Treflem Gdańsk po zaciętej walce zakończył się wynikiem 1:1, gdyż w fazie grupowej graliśmy dwa sety bez względu na wynik. Lepszy stosunek setów zagwarantował uczennicom SOS Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie pierwsze miejsce w grupie i bezpośredni awans do półfinału.

W półfinale zmierzyliśmy się z uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliningradzie. Po bardzo zaciętym i dramatycznym meczu niestety ulegliśmy 1:2 zespołowi z Rosji. W meczu o brązowy medal zagraliśmy z pierwszym zespołem z Kędzierzyna-Koźla. Zespół nie poradził sobie z emocjami i po słabszej grze gładko uległ 0:2 zajmując ostatecznie IV miejsce w turnieju.

Udział w/w zawodach był nagrodą a zarazem formą podsumowania całego sezonu.
Zdaniem trenerów był to najlepszy turniej w sezonie młodej ekipy z Nadarzyna opartej w większości na zawodniczkach z pierwszej klasy SOS.

Najlepszą zawodniczką zespołu wybrana została Julia Brzeczkowska.

TRENERZY ZESPOŁU:

I trener – Damian Krzemiński
II trener – Aneta Olsztyńska

V-ce Prezes
GLKS Nadarzyn
Damian Krzemiński

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.