czwartek, Maj 23, 2019
Flesch Mazowsza

Futura Park Ursus w 2020 roku

Marcin Giziński Październik 26, 2018 Różności, Wiadomości

Firma Neinver planuje otwarcie parku handlowego Futura Park Ursus, który powstanie w sąsiedztwie centrum wyprzedażowego Factory Ursus. Inwestycja ma być gotowa w 2020 roku.

Nowe centrum handlowe Futura Park Ursus ma zostać wybudowane przy ulicy Szamoty w warszawskiej dzielnicy Ursus. W parku handlowym o powierzchni 9 000 m kw. będzie funkcjonować 12 sklepów, w tym m.in. market spożywczy, drogeria, sklep z elektroniką czy salon sportowy. Powstać ma także restauracja z ogródkiem. Wybudowany zostanie również wielopoziomowy parking samochodowy na 400 miejsc, co sprawi, że łącznie cały kompleks Factory posiadał będzie 1 200 miejsc postojowych.

– Nowy Futura Park Ursus jest odpowiedzią na potrzeby intensywnie rozwijającej się dzielnicy. Z drugiej strony uzupełni ofertę sąsiadującego bezpośrednio outletu Factory. Wspólne funkcjonowanie centrum outlet i tradycyjnego parku handlowego to dla Neinver dobrze znane połączenie, które sprawdziło się już w Krakowie i we Wrocławiu – mówi Agnieszka Baczyńska, International Leasing Director w firmie Neinver. – Futura Park Ursus już w pierwszych dniach po otwarciu liczyć może na duże zainteresowanie klientów. Jak pokazuje doświadczenie podobnych inwestycji Neinver w Polsce, 30 proc. klientów outletu wybiera się na zakupy do retail parku. Jedno z najlepiej rozpoznawalnych centrów wyprzedażowych w Polsce – Factory Ursus odwiedza każdego roku ponad 3,5 mln osób – dodaje.

Inwestor, firma Neinver, rozpoczęła już wynajem budynku. Neinver planuje także wprowadzić ofertę aut do wypożyczenia na minuty i wybudować stację Veturilo. Otwarcie Futura Park Ursus zaplanowano na 2020 rok.

Kinga Rochalska, Fot. mat.pras.

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.