wtorek, 22 czerwca, 2021
Flesch Mazowsza

GRODZISK MAZ. Hala widowiskowo-sportowa w budowie

Hala widowiskowo-sportowa w Grodzisku Mazowieckim jest w trakcie budowy. Inwestycja będzie przeznaczona dla miejskich klubów sportowych, jak również stanie się miejscem realizacji pasji dzieci i młodzieży z regionu. Planowane otwarcie obiektu ma nastąpić w pierwszej połowie 2022 roku.

Centrum Aktywacji i Integracji Społecznej będzie placówką przeznaczoną do organizacji wydarzeń sportowych i kulturalnych, ale także realizacji zajęć wychowania fizycznego dla uczniów szkoły podstawowej nr 6.

Na obszernej powierzchni obiektu – 2000 m2 zostaną rozdysponowane boiska: do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz piłki nożnej. Wyposażenie hali będzie realizowane na najwyższym poziomie. Jest to bowiem jedna z najważniejszych inwestycji podjętych przez władze Grodziska Mazowieckiego. Hala będzie spełniała najwyższe standardy, a jej nowoczesny wygląd zachęci młodych do uprawiania sportu.

Hala widowiskowo – sportowa będzie przystosowana również do kibicowania – zostanie wyposażona w liczne miejsca na trybunach. W planach jest również budowa sal sportowych z pełną infrastrukturą oraz łącznika ze szkołą podstawową nr 6.

(ak), Fot.: grodzisknews.pl

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.