niedziela, 26 czerwca, 2022
Flesch Mazowsza

Sport, zabawa oraz gry…

thumbnail of 1

12 maja, w piękną i upalną sobotę, mieszkańcy Ursusa mogli wziąć udział w „Jubileuszowym Pikniku Rodzinnym” z okazji 60-lecia Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz 50-lecia osiedla Niedźwiadek. W programie imprezy odbyły się m.in. zawody sportowe, występy artystyczne oraz potańcówka.

Wydarzenie rozpoczęło się Spartakiadą na boisku Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Keniga20, na którym odbyły się m.in. różne konkurencje sprawnościowe dla dzieci oraz turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa RSM „Ursus”. Na boisku zmierzyły się dwie drużyny: pracownicy RSM i pracownicy Urzędu Dzielnicy Ursus. Pomimo zaciętej walki mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla pracowników Urzędu Dzielnicy Ursus. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!!

Dalsza część imprezy przeniosła się na tereny parku Czechowickiego, gdzie nie mogło zabraknąć licznych atrakcji dla najmłodszych. Specjalnie dla nich zostały rozstawione dmuchane zamki, wioska indiańska, obóz harcerski, ścianka wspinaczkowa, LEGO i wiele innych atrakcji – wszystko to sprawiło że najmłodsi mieszkańcy Ursusa świetnie się bawili.

Artystyczną część pikniku uświetniły występy zespołów disco polo –„ Boys” z Marcinem Millerem na czele i „Akcent”, którego liderem jest Zenon Martyniuk. Ich występy dostarczyły licznie zgromadzonej pod amfiteatrem publiczności wielu niesamowitych wrażeń.

Dzień zakończył się tanecznie, mieszkańcy bawili się przy gorących rytmach z zespołem muzycznym Forte. Atmosfera była niezwykle pozytywna, a uśmiechy nie schodziły, bawiącym się, z twarzy.

Tekst i foto: AD

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.