niedziela, 26 czerwca, 2022
Flesch Mazowsza

Kulinarna podróż dookoła świata na zakończenie lata!

Choć lato zmierza ku końcowi, pozytywna atmosfera w Pruszkowie trwa. Już niedługo przy Arenie Pruszków zaparkują restauracje na kółkach, w których przyrządzane będą dania rodem z Meksyku, Wietnamu, Gruzji czy Hiszpanii.

Mobilne restauracje w akompaniamencie ciepłego i słonecznego lata kontynuują swoją podróż jak Polska długa i szeroka. Nim nadejdzie jesień zabiorą Was na jeszcze jedną smaczną wycieczkę.
Tym razem w Pruszkowie będzie można popróbować azjatyckich pierożków dim sum i wietnamskich sajgonek. Fanom wyrazistszych smaków polecane są specjały meksykańskie: quesadille, tacos i burrito. Na jaki stopień ostrości się zdecydujecie?

Nie braknie też przedstawicieli kuchni z różnych zakątków Europy: gruzińskich chinkali, czyli pierożków w kształcie sakiewek, belgijskich frytek i hiszpańskich churros ze słodkimi dodatkami. Będąc na Festiwalu Smaków Food Trucków nie można też ominąć klasycznych burgerów i amerykańskich corn dogów – parówek w cieście kukurydzianym, podawanych na patyku. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich spróbować, nie możecie ich przegapić!

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie, ale też atrakcje dodatkowe. I dzieci i dorośli znajdą coś dla siebie. Czas oczekiwania na jedzonko najprzyjemniej jest spędzić ze znajomymi w strefie chilloutu, a dzieciaki mogą puścić wodze fantazji w strefie kreatywnej dla najmłodszych.

Niemal tradycyjnie zostanie wybrany najsmaczniejszy food truck wydarzenia. Kto zdobędzie ten tytuł tym razem? Decyzja należy do gości.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dotyczące wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo pysznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/531143341435392
Co? IV Festiwal Smaków Food Trucków w Pruszkowie

Gdzie? Parking przy torze kolarskim Arena Pruszków

Kiedy? 11-12 września w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partner: Browar Amber

Magda Okulewicz
Senior Event Manager

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.