czwartek, 23 maja, 2024
Flesch Mazowsza

,,ŻEGNAJ LATO”

Marcin Giziński 10 września, 2021 Kultura Brak komentarzy do ,,ŻEGNAJ LATO”

W ostatni weekend sierpnia w Pruszkowie odbyło się pożegnanie lata. Jest to coroczna impreza organizowana pod nazwą ,,Żegnaj lato”. Podczas tegorocznego wydarzenia dzięki licznym atrakcjom każdy, nie zależnie od wieku, mógł znaleźć coś dla siebie.

W sobotę 28 sierpnia od godziny 14.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Jasnej 2 dla mieszkańców Pruszkowa była dostępna strefa food tracków, której towarzyszyła muzyka puszczana przez DJ’a. O godzinie 19.30 na scenie pojawił się zespół Malcziki. W późniejszych godzinach została zorganizowana dyskoteka Kalwi & Remi Robot Led Show.

W niedzielę 29 sierpnia impreza przeniosła się na Skwer ZTL „Pruszkowiacy” przy ul. Lipowej. Od godziny 12.00 na mieszkańców czekały namioty m. in. Miasta Pruszkowa, Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk”, Zespołu ds. Seniorów, Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa oraz Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego. W godzinach 12.00-18.00 odbyły się pokazy kulinarne Mariusza Szweda uczestnika programu Master Chef. W tym dniu nie zabrakło również miejsca na rozrywkę dla najmłodszych. Na dzieci czekały dmuchańce, ścianka wspinaczkowa oraz szczudlarz. Dzięki zorganizowanym dla najmłodszych zajęciom mogły się one nauczyć przepisów bezpieczeństwa.

Fani różnorodnej muzyki zostali usatysfakcjonowani. Dla mieszkańców wystąpili: zespół Junk Hustler, Majka Jeżowska, Maleńczuk + Rhythm section oraz na sam koniec zespół OIO stworzony przez: Otsochodzi, Young Igiego oraz Okiego.

Tekst i foto: Marta Wójcik

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.