wtorek, 22 czerwca, 2021
Flesch Mazowsza

Gdzie „zatankować” pojazd elektryczny?

W Grodzisku Mazowieckim uruchomione zostały dwie kolejne stacje przeznaczone dla pojazdów elektrycznych. Dzięki nim możliwe jest ładowanie ekologicznych samochodów.

Włodarze Grodziska wywiązali się z kolejnej obiecanej inwestycji, tym razem sprzyjającej środowisku. Nowe miejsca do ładowania dołączają tym samym do dwóch, istniejących już stacji.

– Urządzenia ładujące znajdują się na parkingu wielopoziomowym przy ul. Żydowskiej. Cena za ładowanie półszybkie wynosi 0,90 zł/kWh, a za szybkie 1,90 zł/kWh. Korzystanie ze stacji ułatwia aplikacja mobilna EV+MAP dostępna w Google Play oraz App Store, która pozwala sprawdzić dostępności stacji ładowania oraz obowiązujące ceny za usługę – poinformował magistrat na swojej stronie internetowej.

Płatności można dokonywać przy pomocy aplikacji mobilnej EV+MAP dostępnej w App Store i Google Play, karty zbliżeniowej RFID oraz strony internetowej. W przypadku realizowania opłat przy pomocy strony internetowej usługa jest droższa. Koszt za ładowanie półszybkie wynosi 1,60 zł/kWh oraz 2,20 zł/kWh za ładowanie szybkie.

W przypadku problemów technicznych bądź z realizacją płatności należy skontaktować się z serwisem operatora stacji telefonicznie lub drogą mailową: serwis@evplus.com.pl

Numer do operatora stacji ładowania pojazdów:

+48 533 708 555 (w godz. od 6.00 do 22.00)

(ak), Fot.: Pixabay.com

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.