czwartek, 6 maja, 2021
Flesch Mazowsza

Areszt za zabójstwo

Marcin Giziński 19 marca, 2021 Różności Brak komentarzy do Areszt za zabójstwo

W Milanówku 40-latka została zatrzymana pod zarzutem zabójstwa. Jest podejrzana o ugodzenie nożem 49-letniego mężczyzny, który w wyniku zdarzenia zmarł. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie.

W niedzielę, 28 lutego przed północą doszło do dramatycznego zdarzenia w Milanówku. Tuż przed północą policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków doszło do tragedii. Tam miało dojść do śmiertelnego ugodzenia nożem mężczyzny.

– Przybyli pod wskazany adres funkcjonariusze razem z załogą pogotowia ratunkowego na klatce schodowej zastali zakrwawioną kobietę, która powiedziała im, że „ona to zrobiła”. Wewnątrz jednego z mieszkań policjanci zobaczyli leżącego na podłodze mężczyznę, który krwawił. Natychmiast rozpoczęła się reanimacja nieprzytomnego mężczyzny. Niestety na pomoc było już za późno i po czynnościach lekarz stwierdził zgon – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Narzędzie zbrodni zostało zabezpieczone, a 40-latka zatrzymana. 2 marca sąd postanowił o trzymiesięcznym areszcie. Kobiecie grozi dożywocie.

(ak), Fot.: grodzisknews.pl

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.