niedziela, 26 września, 2021
Flesch Mazowsza

„Moja Miłość”

Marcin Giziński 30 listopada, 2016 Kultura Brak komentarzy do „Moja Miłość”

25 listopada o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury Kamyk przy ul. M. Zimińskiej – Sygietyńskiej w Pruszkowie odbył się koncert Michała Bajora.

Jeden z najlepszych polskich wokalistów i aktorów Michał Bajor przy akompaniamencie Wojciecha Borkowskiego wyśmienitego pianisty, aranżera i kompozytora zaprezentował swoim fanom utwory, które znalazły się na jego 19 płycie zatytułowanej „Moja Miłość”.

Płyta „Moja Miłość” to zbiór najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje takie jak „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Lubię wracać” czy „Och życie kocham Cię nad życie”.

Na płycie pojawiły się również dwie nowe piosenki napisane dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego. Wśród nich jedna zaśpiewana we wspaniałym duecie z Anną Wyszkoni.

Zapowiadany koncert przyciągnął rzeszę fanów, którzy już dwie godziny przed koncertem gromadzili się tłocznie przy drzwiach.

Koncert odbył się w przemiłej atmosferze a artysta pomiędzy utworami zabawiał przybyłych gości anegdotami.

Po koncercie miłośnicy twórczości artysty mogli nabyć jego płyty z autografem.

Artysta zapowiedział, że bardzo chętnie kolejny raz spotka się z fanami w Pruszkowie a ci obiecali nie zawieść go i przybyć równie tłumnie.

Tekst i foto:

Katarzyna Włodarczyk

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.