wtorek, 16 kwietnia, 2024
Flesch Mazowsza

Rajskie wakacje w Suntago już wkrótce

Otwarcie kluczowego centrum rozrywki regionu – Park of Poland już 20 lutego! Po chwilowym spowolnieniu, wykończenie projektu nabiera tempa. Obecnie trwają odbiory techniczne obiektu.

Wodny Świat we Wręczy koło Mszczonowa miał cieszyć turystów od końca 2019 roku. Hucznie zapowiadane otwarcie jednak nie odbyło się z powodu opóźnień przy końcówkach prac. Chwilowa stagnacja nie wpłynie jednak znacząco na termin otwarcia obiektu. Trwają już odbiory techniczne obiektu. Oficjalna data otwarcia to czwartek 20 lutego

Przypomnijmy, że Park of Poland będzie atrakcją budzącą zazdrość nie tylko sąsiadów Mazowsza, ale także całej Polski. Obiekt będzie stanowił największy tego typu kompleks wodny w Europie Środkowo-Wschodniej. Wewnątrz znajdzie się 18 basenów, 32 zjeżdżalnie, basen z „dziką rzeką”, 10 saun, wodny plac zabaw, 3 baseny solankowe, maszyna Suf-Air (umożliwiająca surfowanie pod dachem) oraz różnorodne bary i restauracje.

Ponadto wewnątrz obiektu będzie można poczuć się jak na prawdziwie rajskiej i tropikalnej wyspie za sprawą wysokiej temperatury (32-34 stopnie) oraz 740 egzotycznych palm, które stworzą swój unikatowy mikroklimat wewnątrz parku wodnego.

Niestety – wciąż nie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić za przyjemność spędzenia czasu w tak egzotyczny sposób. Przedstawiciele inwestora – Global City Holding podczas konferencji prasowej zapewniali dyplomatycznie: – Nie będziemy najtańsi, ale nie będziemy też najdrożsi.

Nowy Rok to nowe wyzwania! My jesteśmy już na nie gotowi, tworząc dla Was – Raj w sercu Polski – napisali przedstawiciele Park of Poland na Facebook’owym profilu.

Aneta Czarnecka
Fot.: Facebook (Suntago)

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.