czwartek, 25 lipca, 2024
Flesch Mazowsza

Podwórko Nivea dla dzieci z regionu

Wkrótce kolejna akcja „Podwórko talentów Nivea”. Do 20 czerwca będzie trwało głosowanie, w którym wyłoniona zostanie zwycięska miejscowość do budowy nowoczesnego placu zabaw. W taki właśnie sposób w roku ubiegłym wygrał Żyrardów. Każdy głos się liczy, więc warto przystąpić do klikania!

„Podwórko talentów Nivea” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od pięciu edycji. Akcja skierowana jest do mieszkańców poszczególnych rejonów, którzy dzięki głosom oddanym na stronie internetowej mogą wygrać w pełni wyposażony plac zabaw dla dzieci. Firma Nivea zaprasza po raz kolejny do wspólnego budowania „podwórek”, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą bawić się oraz rozwijać swoje talenty ruchowe.

O nagrodę walczą także miejscowości w naszym regionie. Place zabaw fundowane przez Nivea mają być nowoczesne i wyposażone w innowacyjny sprzęt tak, aby służyły integracji i zabawie najmłodszych mieszkańców.

Miejsca rozrywki mają sprzyjać odpoczynkowi na świeżym powietrzu oraz zachęcać do ruchu. Plac zabaw składa się z trzech stref: sportowej, naukowej oraz artystycznej. Część sportowa ma zadbać o kondycję oraz umiejętności ruchowe dzieci. Zadaniem strefy naukowej jest rozbudzenie wyobraźni oraz zachęcenie do odkrywania świata poprzez ciekawostki, zaś część artystyczna odpowiada za rozwijanie kreatywności oraz pomysłowości najmłodszych.

Dotychczas powstałe place zabaw m.in. ten w Żyrardowie cieszą się zainteresowaniem mieszkańców, a także stanowią formę spędzania czasu w rodzinnym gronie.

O budowę placu zabaw Nivea walczą Kozerki oraz Adamowizna w gminie Grodzisk Mazowiecki oraz Cegłów w gminie Baranów. W rywalizacji o nagrodę liczy się każdy głos oddany na daną lokalizację.

W obecnym rankingu, wśród miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców, Cegłów znajduje się na 28. miejscu, Kozerki są na miejscu 48., zaś Adamowizna na 178. Głosowanie będzie trwało do 20 czerwca, więc wiele jeszcze może się zmienić. Warto oddawać głosy na swoich faworytów!

Głosowanie odbywa się na stronie: https://podworko.nivea.pl.

Aneta Czarnecka
Fot.: www.podworko.nivea.pl

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.