czwartek, 23 maja, 2024
Flesch Mazowsza

Sylwester w teatrze

Marcin Giziński 17 grudnia, 2021 Kultura Brak komentarzy do Sylwester w teatrze

Dzięki inicjatywie władz Pruszkowa możliwe będzie rozpoczęcie szampańskiej zabawy sylwestrowej od wizyty w teatrze. Wszystko za sprawą komedii „I Love You, a teraz się zmień”, która zaplanowana jest właśnie na ostatni dzień roku. Chętnych kulturalnych doznań, serdecznie zapraszamy.

Alternatywą dla klasycznych spotkań ze znajomymi, bali, innych imprez tanecznych – lub ich dodatkiem – może być spędzenie wieczoru w pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu na spektaklu „I Love You, a teraz się zmień”. Przedstawienie rozpocznie się w piątek 31 grudnia o godzinie 18.00.

–I LOVE YOU to komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać! I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ! I LOVE YOU to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie! I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy – podkreślają organizatorzy.

Spektakl odbędzie się dwukrotnie – o godzinie 18 oraz 21. Umożliwi to tym, którzy traktują sztukę jako preludium zabawy na połączenie obu atrakcji, zaś na tych, którzy zdecydują się być o 21, będzie czekał sylwestrowy bankiet dopełniony poczęstunkiem. W cenie będą zawarte przekąski oraz wino musujące. Bilety można zakupić na stronie internetowej: https://copa.pl/pruszkow/.

(ak), Fot.: bilet.pl

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.