wtorek, 27 lipca, 2021
Flesch Mazowsza

Komunikat spółki CPK ws. próby oszustwa

Przestrzegamy mieszkańców Baranowa, Teresina i Wiskitek przed oszustami, którzy podają się za pracowników Centralnego Portu Komunikacyjnego i przekazują nieprawdziwe informacje na temat Programu Dobrowolnych Nabyć. Ich celem jest zdobycie szczegółowych danych osobowych.

W czwartek 20 maja 2021 r. otrzymaliśmy informację od mieszkańców o osobach podszywających się pod pracowników Centralnego Portu Komunikacyjnego. Osoby te podają nieprawdziwe informacje na temat Programu Dobrowolnych Nabyć, w tym rzekomego terminu jego zakończenia i próbują jednocześnie nakłonić mieszkańców do ujawniania swoich danych osobowych, jak również szczegółów dotyczących rachunku bankowego. Przestrzegamy wszystkich mieszkańców Baranowa, Teresina i Wiskitek przed ujawnianiem takich informacji, a także prosimy o wyjątkową czujność aby udaremnić analogiczne potencjalne próby oszustwa – czytamy w komunikacie spółki CPK.

Przedstawiciele CPK zaznaczają również, że działania, o których mowa nie są w żaden sposób autoryzowane przez spółkę. Program Dobrowolnych Nabyć dotyczy na tym etapie wyłącznie osób, które wyraziły zainteresowanie zbyciem lub zamianą swojej nieruchomości.

– Prosimy wszystkich mieszkańców o czujność oraz zgłaszanie takich incydentów Spółce lub odpowiednim służbom państwowym – apelują przedstawiciele.

Przedstawiciele CPK zawsze posiadają identyfikatory, które potwierdzają ich zatrudnienie. Ponadto tożsamość pracownika można zweryfikować dzwoniąc pod numer telefonu 539 188 404 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00), oraz za pomocą poczty elektronicznej pod adresem e-mail: pdn@cpk.pl.

Dodatkowe informacje na temat Programu Dobrowolnych Nabyć dostępne są na stronie: https://www.cpk.pl/pl/inwestycja/program-dobrowolnych-nabyc.

(ak), Fot.: 300gospodarka.pl

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.