czwartek, 6 maja, 2021
Flesch Mazowsza

Palny na półrocze

Marcin Giziński 1 marca, 2021 Wiadomości Brak komentarzy do Palny na półrocze

Droga 875 o łącznej długości 25 km, przebiega przez powiat grodziski (7 km) i powiat piaseczyński (18 km). Remont odcinka jest kontynuacją prac na drodze 876.

Remont 2,7 km odcinka drogi 876 na terenie gminy Żabia Wola (powiat grodziski) od m. Piotrowice do granicy z gminą Tarczyn obejmuje między innymi: wymianę warstwy ścieralnej na całej długości, lokalne wzmocnienia warstwy wiążącej, wykonanie i profilowanie poboczy po dwóch stronach jezdni na całej długości odcinka oraz oczyszczenie chodników i zatok autobusowych wraz z remontem zatoki autobusowej. Koszt remontu to 789 tys. zł. Roboty zostaną wykonane do 30 czerwca b.r.

Remont drogi będzie kontynuowany na terenie gm. Tarczyn. Do realizacji zostały wytypowane dwa odcinki. Przejście przez Suchodół, 600 m – umowa zawarta z wykonawcą w ub. roku, prace rozpoczną się w tym roku z terminem zakończenia do 31 maja. Koszt – 820 tys. zł.

Na kolejny odcinek o długości 1,4 km od m. Suchodół do m. Marianka trwa postępowanie przetargowe (aktualnie sprawdzane są oferty). Oferta z najniższą ceną to 1 mln 284 tys. zł. Termin wykonania prac to 31 lipiec b. r.

W ub. roku wykonany został remont 1,5 km odcinka ( gmina Tarczyn) za kwotę 1,5 km od Jeżewic do Suchodołu.

(a), Fot. MZDW

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.