wtorek, 22 czerwca, 2021
Flesch Mazowsza

Na urlop Kolejami Mazowieckimi

Początek wakacji już za nami. W tym wspaniałym dla wszystkich sezonie urlopowo-wyjazdowym przypominamy, że od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. działa specjalna oferta Kolei Mazowieckich. Tzw. Bilet Turysty jest z pewnością ciekawą propozycją dla tych, którzy lubią zwiedzać podróżując pociągami KM.

W tym roku kolejny raz ruszyła promocja – Biletów Turysty. Jest to sieciowy imienny bilet, który uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. Bilet jest ważny 10 dni od momentu wydania lub wskazanej przez turystę daty. Do biletu dołączony jest karnet, na którym legalizuje się poszczególne dni podróży. Można to zrobić w kasie biletowej oraz u kierownika pociągu KM.

Bilety Turysty można nabyć od 1 lipca zarówno w kasach biletowych, jak również z biletomatach. Cena takiego biletu wynosi 67 zł. Więcej szczegółów oraz zasady korzystania z oferty można znaleźć na stronie Kolei Mazowieckich: https://turysta.mazowieckie.com.pl/#site oraz pod numerem call center 22 364 44 44.

Ponadto przy okazji zakupu Biletu Turysty otrzymujemy zniżkę na bilety wstępu do placówek partnerskich dzięki akcji Koleją do Kultury. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej: https://dokultury.mazowieckie.com.pl/.

(a), Fot.: mazowieckie.com.pl

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.