wtorek, 16 sierpnia, 2022
Flesch Mazowsza

Symbol szczęścia i dostatku

Kolejna edycja Festiwalu Kolorów w Grodzisku Mazowieckim już wkrótce. Stawy Walczewskiego ponownie staną się feerią kolorów i barw. W wydarzeniu będą mogły wziąć udział całe rodziny. Zwariowana impreza, Color Fest Party jest formą plenerowego happeningu, która w nietypowy sposób jednoczy ludzi w każdym wieku i pozwala świetnie się bawić.

Ubiegłoroczna edycja, która miała miejsce w sierpniu, zgromadziła wielu mieszkańców Grodziska oraz okolic, którzy chętnie wzięli udział w Święcie Kolorów. Można się spodziewać, że i w tym roku będzie podobnie. Bezpłatna, plenerowa atrakcja muzyczna zaprasza osoby w każdym wieku, które chcą radośnie spędzić czas w towarzystwie tęczowych barw. Inspiracja do organizowania w Polsce tego typu imprez pochodzi z Indii. Celebracja tego święta odbywa się tam w podobny sposób i jest symbolem szczęścia i dostatku.

Festiwal Kolorów polega na obsypywaniu się nawzajem kolorowym proszkiem oraz malowaniu. Towarzyszą temu także barwne serpentyny, balony, a całość okraszona jest radosną muzyką. Podczas wydarzenia możliwe będzie zjedzenie kolorowych lodów lub waty cukrowej.

Impreza odbędzie się 22 czerwca w godzinach 15.00-22.00. Będzie to fantastyczny sposób na powitanie lata. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Grodziska Mazowieckiego. Wstęp jest wolny. Nie może nikogo zabraknąć na tym zwariowanym wydarzeniu.

Aneta Czarnecka
Fot.: https://www.facebook.com/pg/Festiwal.Kolorow

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.