sobota, 22 stycznia, 2022
Flesch Mazowsza

Zniszczył samochody, bo „chciał się wyładować”

W Grodzisku Mazowieckim doszło do zatrzymania 39-letniego mężczyzny, który uszkodził dwa pojazdy. Według wyjaśnień zatrzymanego była to okazja do „rozładowania emocji”.

Funkcjonariusze policji w Grodzisku Mazowieckim otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniach dwóch pojazdów zaparkowanych na terenie miasta. Udało się ustalić, że idący chodnikiem 39-latek uderzył w szybę zaparkowanego na jezdni volkswagena. Zniszczenie nie miało żadnego racjonalnego uzasadnienia. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po wybryku.

Wkrótce okazało się, że nie był do jedyny incydent, do którego doszło z winy zatrzymanego tego dnia. –Tego samego dnia do grodziskiej komendy zgłosił się właściciel uszkodzonego peugeota. Ze złożonego przez niego zawiadomienia wynikało, że po zatrzymaniu auta na jednym z parkingów w jego drzwi kopał i uderzał nieznany mu mężczyzna. Wykonane przez policjantów czynności potwierdziły, że sprawcą tego uszkodzenia był także zatrzymany wcześniej 39-latek – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zatrzymany usłyszał zarzuty uszkodzenia dwóch pojazdów. Straty ocenione przez właścicieli aut opiewają na kwotę ok. 3,5 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do winy. Został ukarany nakazem naprawienia szkód oraz pracami społecznymi. Tłumaczył się potrzebą rozładowania emocji.

(ak), Fot.: KPP Grodzisk Maz.

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.