niedziela, 26 września, 2021
Flesch Mazowsza

Z Biletem Turysty zwiedzaj Polskę

W wakacje obowiązuje specjalna oferta Kolei Mazowieckich nazwana Biletem Turysty. Od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 roku będzie można z niej korzystać podróżując pociągami KM.

Bilet Turysty to oferta dla tych, którzy chcą podróżować i zwiedzać okoliczne regiony pociągiem. Jest to imienny sieciowy bilet, który uprawnia korzystającego do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM w wybrane trzy dni tygodnia na obszarze, który ograniczają następujące miejscowości: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Szulborze Wielkie, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Bilet ma 10-dniowy termin ważności, który liczony jest od daty wydania lub od daty wskazanej przez podróżnego. Z biletem wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

Aby skorzystać z oferty specjalnej Kolei Mazowieckich, należy kupić bilet w kasie lub biletomacie. Kosztuje on 67 zł. Oferta jest ważna w okresie wakacyjnym, od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 r. Szczegółowe zasady są dostępne na stronie oraz infolinii KM.

Dodatkowo z Biletem Turysty otrzymujemy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji Koleją do Kultury. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej akcji: KOLEJĄ DO KULTURY. W pociągach Kolei Mazowieckich można bezpłatnie przewieźć psa i rower.

(ak), Fot.: Koleje Mazowieckie

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.