wtorek, Sierpień 20, 2019
Flesch Mazowsza

Szansa na drugie życie

Marcin Giziński Grudzień 9, 2016 Kultura, Różności

Zapraszamy na kolejne spotkanie wymiankowe. Kogo? Wszystkich, którzy lubią książki! Niezależnie od wieku i preferencji literackich czytelnika.

Wolontariusze z inicjatywy „Półki do Spółki” wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Piastowie zapraszają na spotkanie, pogaduchy oraz możliwość wymiany książek już 10 grudnia w godz. 12:00-15:00 (ul. Warszawska 24).

– Postaramy się o to, żeby było miło. Mamy nadzieję, że zostaną Państwo u nas na dłużej niż na kilka minut, także ze względu na niezwykły, przedświąteczny czas – zachęcają organizatorzy.

Na czym polega akcja? Na wymianie książek – sztuka za sztukę!
Posiadacie jakieś pozycje, które na półkach tylko zbierają kurz, przeczytane albo podwójne egzemplarze? Dajcie im szanse na drugie życie! Takie książki mogą jeszcze kogoś zainteresować i ucieszyć! Jeżeli nie są zniszczone, trzeba jedynie przynieść je ze sobą, a tyle samo (maksymalnie 10 na osobę) będzie można wybrać z tego, co przyniosą inni.

Czekamy w Bibliotece Głównej (przy ul. Warszawskiej 24) od 12:00 do 15:00. Ponieważ spotkanie trwa trzy godziny, warto wpaść na dłuższą chwilę, bo nowe książki mogą pojawić się w każdej chwili, a zwykle zainteresowanie nowościami jest spore i wiecznie leżeć nie będą.

Zapraszajcie znajomych – im więcej osób tym ciekawiej się robi przy wymienianiu! A ponieważ to tuż po Mikołajkach, a przed Świętami Bożego Narodzenia, od nas zależy jak będzie wyglądać oprawa naszego spotkania – miło nam będzie posiedzieć z Wami dłużej, np. przy herbacie i kawałki ciasta.

Wstęp, oczywiście, za darmo! Organizatorami Półek do Spółki jest grupa wolontariuszy i pasjonatów związana m.in. ze Stowarzyszeniem Możesz.

(A)

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.