poniedziałek, Grudzień 9, 2019
Flesch Mazowsza

Szansa na drugie życie

Marcin Giziński Grudzień 9, 2016 Kultura, Różności Brak komentarzy do Szansa na drugie życie

Zapraszamy na kolejne spotkanie wymiankowe. Kogo? Wszystkich, którzy lubią książki! Niezależnie od wieku i preferencji literackich czytelnika.

Wolontariusze z inicjatywy „Półki do Spółki” wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Piastowie zapraszają na spotkanie, pogaduchy oraz możliwość wymiany książek już 10 grudnia w godz. 12:00-15:00 (ul. Warszawska 24).

– Postaramy się o to, żeby było miło. Mamy nadzieję, że zostaną Państwo u nas na dłużej niż na kilka minut, także ze względu na niezwykły, przedświąteczny czas – zachęcają organizatorzy.

Na czym polega akcja? Na wymianie książek – sztuka za sztukę!
Posiadacie jakieś pozycje, które na półkach tylko zbierają kurz, przeczytane albo podwójne egzemplarze? Dajcie im szanse na drugie życie! Takie książki mogą jeszcze kogoś zainteresować i ucieszyć! Jeżeli nie są zniszczone, trzeba jedynie przynieść je ze sobą, a tyle samo (maksymalnie 10 na osobę) będzie można wybrać z tego, co przyniosą inni.

Czekamy w Bibliotece Głównej (przy ul. Warszawskiej 24) od 12:00 do 15:00. Ponieważ spotkanie trwa trzy godziny, warto wpaść na dłuższą chwilę, bo nowe książki mogą pojawić się w każdej chwili, a zwykle zainteresowanie nowościami jest spore i wiecznie leżeć nie będą.

Zapraszajcie znajomych – im więcej osób tym ciekawiej się robi przy wymienianiu! A ponieważ to tuż po Mikołajkach, a przed Świętami Bożego Narodzenia, od nas zależy jak będzie wyglądać oprawa naszego spotkania – miło nam będzie posiedzieć z Wami dłużej, np. przy herbacie i kawałki ciasta.

Wstęp, oczywiście, za darmo! Organizatorami Półek do Spółki jest grupa wolontariuszy i pasjonatów związana m.in. ze Stowarzyszeniem Możesz.

(A)

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.