poniedziałek, 23 maja, 2022
Flesch Mazowsza

Proszę, pomóż mi walczyć o życie!

Tysiące udanych zbiórek potwierdzają, że potrafimy zjednoczyć się w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Tym razem pani Agnieszka Kulenty (48 l.) potrzebuje naszego wsparcia.

Pani Agnieszka od 15 lat zmaga się z ciężką chorobą: najpierw brodawczakiem tarczycy, teraz – płaskonabłonkowym rogowaciejącym rakiem dolnego gardła. Leczenie onkologiczne jest możliwe tylko w Niemczech w klinice w Monachium. Wyjazd, pobyt i przede wszystkim leczenie jest kosztowne. Potrzeba prawie 100 tys. zł. Do tej pory zebrano 47 proc. potrzebnej kwoty.

Od tego, ile uda się zebrać potrzebnych środków będzie zależało życie pani Agnieszki. Rodzina oraz znajomi proszą o życzliwość i pomoc. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem strony https://www.siepomaga.pl/agnieszka-kulenty
Można tam złożyć swoją skarbonkę, aby wspomóc leczenie pani Agnieszki. Wsparcie finansowe otrzymała już od ponad pół tysiąca osób. Aby pomóc chorej nie trzeba wpłacać dużych kwot, wystarczy kilka zł (najniższa wpłacona kwota to 5 zł.). Każda wpłacona złotówka przybliża dzień, w którym rozpocznie się leczenie, a tym samym powrót do zdrowia pani Agnieszki, która tak opowiada o swojej chorobie i walce z nią:

-Był 2005 rok, to wtedy poczułam po raz pierwszy, co to tak naprawdę znaczy bać się o własne życie. Zdiagnozowano u mnie brodawczaka tarczycy. Tarczyca została w całości usunięta, przeszłam radioterapię, wierząc, że to, co najgorsze mam już za sobą. Z pokorą w stosunku do życia zaczynałam każdy dzień, dziękując, że tak poważna choroba jest już za mną. W 2019 wykryto u mnie płaskonabłonkowego rogowaciejącego raka dolnego gardła. To była pierwsza zła wiadomość, kolejna, która odebrała nadzieję, to ta, że w Polsce lekarze nie podejmą się leczenia. Dzięki znalezieniu ratunku w Niemczech wciąż mam nadzieję, że pokonam raka. Jestem po trzech bardzo silnych chemioterapiach, które spowodowały zmniejszenie się zmiany. Leczenie będzie jeszcze bardzo kosztowne, a mi tak trudno pogodzić się z tym, że od pieniędzy ma zależeć to, czy będzie mi dane wygrać z rakiem! Proszę, pomóż mi walczyć o życie!
Pamiętajmy, że zdrowie jest bezcenne i każdy z nas może zachorować na podobną, trudno leczoną chorobę. Dlatego otwórzmy swoje serca, wejdźmy na stronę: https://www.siepomaga.pl/agnieszka-kulenty i złóżmy swoją skarbonkę, aby pomóc w leczeniu pani Agnieszki Kulenty – wspaniałej, walczącej kobiety.
Mamy nadzieję, że zbiórka szybko dobiegnie końca i rozpocznie się długo oczekiwane leczenie p. Agnieszki.

ACZ, (mg)
Fot.: siepomaga.pl

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.