środa, Grudzień 11, 2019
Flesch Mazowsza

PRUSZKÓW. Lodowisko już od 1 grudnia

Pomimo dodatniej temperatury i jesiennej pogody, w Pruszkowie ruszyły już przygotowania do sezonu zimowego. Pruszkowski magistrat rozstrzygnął przetarg na budowę i obsługę sztucznego lodowiska. Ślizgawka zostanie otwarta już 1 grudnia.

Lodowisko w Pruszkowie każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Władze miasta przewidują, że tak będzie również w tym roku, dlatego przygotowania do sezonu zimowego rozpoczęły we wrześniu. Już dziś wiadomo, że ślizgawka, podobnie jak w ubiegłym roku, działać będzie na terenie Szkoły Podstawowej nr 2.

–W tym roku lodowisko będzie większe niż rok temu. Mieszkańcy do swojej dyspozycji będą mieli również wypożyczalnię łyżew – informuje Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa.

Lodowisko w Pruszkowie będzie działać od 1 grudnia (o ile pozwolą na to warunki pogodowe) do końca marca. Na miejscu funkcjonować będzie wypożyczalnia sprzętu z pełną rozmiarówką łyżew. Koszt wypożyczenia łyżew wynosić będzie 6 zł. W wypożyczalni będzie można także naostrzyć własne łyżwy.

Kinga Rochalska, fot. www.pruszkow.pl

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.