czwartek, Maj 23, 2019
Flesch Mazowsza

Otwarcie „Nowej Stacji” już w listopadzie

Marcin Giziński Październik 26, 2018 Różności, Wiadomości

Budowa pierwszego centrum handlowego na terenie Pruszkowa jest już na finiszu. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 10 listopada.

„Nowa Stacja” będzie jednym z największych centrów handlowych w okolicy Warszawy. Liczbą oferowanych usług ma przewyższyć nawet pobliskie centrum handlowe w Jankach. W „Nowej Stacji” znajdzie się około 100 sklepów i lokali usługowych zlokalizowanych na 25 tys. m kw. powierzchni. Na parterze centrum zlokalizowany będzie supermarket spożywczy, a obok niego, podobnie jak na pierwszym piętrze, sklepy z artykułami dla dzieci, obuwiem, odzieżą, galanterią skórzaną, sprzętem multimedialnym i AGD. W galerii nie zabraknie również restauracji, punktów rozrywkowych i kącika dla maluchów. Mieszkańcy znajdą tu także kilku salowe kino oferujące bogaty repertuar filmowy oraz nowoczesny klub fitness Zdrofit. „Nowa Stacja” zlokalizowana będzie tuż przy stacji PKP Pruszków, na terenie dawnej fabryki obrabiarek.

Budowa galerii jest już na finiszu. Wielkie otwarcie zaplanowano na 10 listopada, o godz. 10.00. Pierwszego dnia przewidziano mnóstwo atrakcji, zabaw, konkursów i niespodzianek dla całych rodzin.

Kinga Rochalska

Fot. mat.pras.

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.