czwartek, Maj 23, 2019
Flesch Mazowsza

Otwarcie parkingu wielopoziomowego przy PKP w Grodzisku Mazowieckim

Marcin Giziński Październik 26, 2018 Różności, Wiadomości

14 października w Grodzisku odbyło się oficjalne otwarcie nowego parkingu wielopoziomowego przy ul. Żydowskiej. Były atrakcje dla młodszych i starszych, było kolorowo i jak zwykle sympatycznie.

Poziom parteru został opanowany przez rolkarzy, których efektowne przejazdy poprzedziły formalne otwarcie. Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński złożył podziękowania wszystkim zaangażowanym w powstanie i szybkie udostępnienie parkingu. Koszt obiektu wyniósł 15 mln zł, ogromne dofinansowanie tej inwestycji ze środków unijnych pozwoliło na zbudowanie wersji optymalnej. Inwestycja wybiega w przyszłość, na parkingu dostępne są media umożliwiające ładowanie samochodów elektrycznych.

Pierwszymi, którzy wjechali na I piętro parkingu, byli motocykliści z grodziskiego Stowarzyszenia Motocykliści White Arrows. Wszyscy obecni mieli możliwość zwiedzenia parkingu od wewnątrz. Pomarańczowa i czerwona kolorystyka wykończenia robi doskonałe wrażenie, zadbano nie tylko o walory użytkowe, ale również o wrażenie estetyczne obiektu. Zwieńczeniem oficjalnego otwarcia był koncert muzyki hardrockowej, w wykonaniu zespołów: 4Szmery i Swear The Empress, który idealnie wpasował się w klimat miejsca.

Tekst i foto: (PS)

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.