poniedziałek, Grudzień 9, 2019
Flesch Mazowsza

POLICJA. Poszukiwania mężczyzny, który napastował kobietę trwają

Policjanci z Michałowic pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie poszukują mężczyzny, który zmusił kobietę do poddania się innej czynności seksualnej. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na publikowanym portrecie pamięciowym sprawcy, proszone są o pilny kontakt z komisariatem policji w Michałowicach.

Do zdarzenia doszło 30 września br. pomiędzy godziną 10.30 a 10.50 w lesie w Pęcicach Małych.

– Nieustalony dotąd mężczyzna doprowadził przemocą do poddania się innej czynności seksualnej kobietę. Sprawca jechał leśną drogą rowerem górskim w ciemnym kolorze – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna najprawdopodobniej wjechał do lasu od strony dawnego Maximusa. Po zajściu oddalił się w tą samą stronę.
Poszukiwany mężczyzna jest drobnej budowy ciała, ma ciemne, krótko ostrzyżone włosy, prostokątną twarz i jasną cerę. Ma około 170 – 176 cm wzrostu. Policjanci określają jego wiek na 40 lat. W dniu zdarzenia sprawca ubrany był w czarną, polarową bluzę z długim rękawem oraz zielone spodnie typu bojówki z bocznymi kieszeniami.

Wszelkie informacje na temat tej sprawy można przekazywać do komisariatu policji w Michałowicach dzwoniąc pod numer telefonu: (22) 60 46 745, osobiście lub pisząc na adres e-mail: kpppruszkow@policja.waw.pl.

Kinga Rochalska

Fot. KPP. Pruszków

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.