środa, Grudzień 11, 2019
Flesch Mazowsza

Atrakcyjne wydarzenia w Ursusie! Bottega del Gusto nowym miejscem eventowym

Bottega del Gusto to nietuzinkowy koncept stworzony z niesamowitą fantazją i ogromną tęsknotą za prawdziwą włoską atmosferą, łączący w sobie delikatesy, winiarnię oraz kawiarnię.

O potencjale oraz zapotrzebowaniu mieszkańców na tego typu miejsce w Ursusie, świadczy wielki sukces imprezy organizowanej z okazji otwarcia lokalu. Huczne wydarzenie odbyło się 14 października i zgromadziło ponad 150 odwiedzających!

Właściciele wciąż podtrzymują pozytywne emocje organizując kolejne eventy, koncerty na żywo, warsztaty kawowe i kulinarne, a całość zawsze w towarzystwie wysokogatunkowych włoskich specjałów i degustacji.

Intensywny karnawał – jakie wydarzenia w styczniu?

W niedzielne popołudnie 14 stycznia na Klientów Bottegi czekała smakowita degustacja włoskich serów. W sobotę 20 stycznia odbyło się drugie już z kolei Aperitivo Italiano z włoską muzyką i bufetem wyśmienitych przekąsek. Wydarzenie cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Bottega del Gusto.

W najbliższą sobotę 27 stycznia w godzinach 18:00 – 21:00 czas spędzany w winiarni umili występ włoskiego artysty – Luigiego Pagano. Udział całkowicie bezpłatny.

Jednym słowem Bottega del Gusto to idealne miejsce, w którym można spędzić niezapomniany wieczór w prawdziwie włoskiej atmosferze, przy dobrym jedzeniu i regionalnej muzyce na żywo.

To tylko początek atrakcji w 2018 roku. Informacje o wszystkich planowanych wydarzeniach zawsze dostępne w lokalu, na stronie internetowej lub na facebooku (czytaj poniżej).

Od grudnia obowiązują nowe godziny otwarcia:

Czynne codziennie w godzinach: 08:00 – 22:00

Ul. Gierdziejewskiego 7, Warszawa – Ursus

www.bottegadelgusto.pl

www.facebook.com/bottegadelgustodelizie/

 Tel: +48 666-736-899

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.