poniedziałek, 25 maja, 2020
Flesch Mazowsza

Szklana pogoda na Gąsinie

Mieszkańcy Pruszkowa, którzy mimo niesprzyjającej aury wybrali się na „Festyn na Gąsinie”, mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym na najwyższym poziomie. Gwiazdą wieczoru była Małgorzata Ostrowska.

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej w Pruszkowie zorganizowano „Festyn na Gąsinie”. Mimo ulewnego deszczu wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem pruszkowian.

Magnesem dla mieszkańców okazały się koncerty. Przed godz. 17.00 zaprezentował się zespół „Imperium”, któremu ogromną popularność przyniosła płyta „Żółte tulipany”. O godz. 18.00 na scenie wystąpiła gwiazda wieczoru – Małgorzata Ostrowska, która zaśpiewała swoje największe przeboje.

Nie zabrakło także innych atrakcji. Przygotowano m.in. konkurencje sportowe, smaczne domowe wypieki, szkolenie z bukieciarstwa, malowanie twarzy, a także gry i konkursy dla dzieci z nagrodami. Ciekawym punktem programu było także objazdowe planetarium.

Chłodna i deszczowa aura sprzyjała rozmowom o Pruszkowie z prezydentem miasta Janem Starzyńskim, który był gospodarzem gąsińskiego festynu. Jak zdradza magistrat, mieszkańców Pruszkowa najbardziej interesowała budowa tunelu w ciągu ulicy Działkowej.

Tekst i foto:

Kinga Rochalska

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.