niedziela, Sierpień 18, 2019
Flesch Mazowsza

Umów się z urzędem

Marcin Giziński Sierpień 9, 2017 Wiadomości

Od wczoraj (8.08. – przyp. Red.) na stronie Internetowej Starostwa Powiatowego w Pruszkowie wprowadzono testowo rozwiązanie, które pozwoli wygodnie umawiać się na wizyty w Urzędzie online.

Chcąc maksymalnie ułatwić klientom Urzędu załatwianie w nim spraw, testowo wprowadzamy elektroniczny system kolejkowy. Dzięki temu mieszkańcy powiatu mogą z łatwością zaplanować wizytę na konkretny dzień i godzinę. Co ważne system działa zarówno na komputerach, jak i smartfonach zatem rejestracji można dokonać w dowolnym miejscu i czasie.

Z pomocą systemu kolejkowego można umówić się na wizytę na stanowiskach z zakresu architektury, geodezji, komunikacji (prawa jazdy i rejestracja pojazdów), paszportów (z wyłączeniem kas), oraz kancelarii. System działa intuicyjnie i nie powinien nikomu sprawić kłopotów. W prosty sposób pozwala przejść przez formularz rejestracyjny wybierając tematykę spotkania, datę i godzinę, na którą chcielibyśmy zarejestrować swoją wizytę. Później zostaje nam tylko czekać na wyznaczony dzień i przyjść do Urzędu koniecznie minimum 10 minut wcześniej, aby pobrać bilet wpisując otrzymany drogą mailową numer identyfikacyjny na monitorze biletomatu.

Wprowadzony system działa w wersji testowej, dlatego szczególnie zależy nam na opinii i spostrzeżeniach mieszkańców, którzy zdecydują się z niego skorzystać. Każda uwaga na temat działania i możliwości poprawy funkcjonalności systemu będzie dla nas cenna – pozwoli lepiej dostosować system do potrzeb klientów tak, aby uruchomiony w pełni spełniał ich oczekiwania w 100%.

Bezpośredni link do systemu umawiania wizyt:

http://www.powiat.pruszkow.pl/systemkolejkowy1421000/public/

(a)

Like this Article? Share it!

About The Author

Comments are closed.